AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse’nin seçim irtibat bürosunu açılışını gerçekleştiren Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgat’ın AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman sahip çıktığını, Yozgat’a sahip çıkmanın da boyunlarının borcu olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Yozgat’ı tarımı ve ekonomisi ile 2023 Türkiye’sinin parlayan yıldızı yapacaklarını söyledi.

Açılışta konuşan AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, “Celal Köse’yi Başkan seçtiğinizde Yusuf Başer, Bekir Bozdağ, Fuat Oktay ve Recep Tayyip Erdoğan onun yardımcısı olacağız. Yozgat Belediyesine AK Parti bayrağını dikeceğiz” dedi.

Öte yandan AK Parti Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, seçim irtibat bürosunun açılışa katılmadı. Bozdağ’ın Ankara da yapılan Meclis Başkanlığı temayül yoklamasına katıldığı için programa katılamadı öğrenildi.

Konuşmaların ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, AK Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, AK Parti İl Başkanı Çelebi Dursun ve İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları ile birlikte seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.