Feyzioğlu'ndan Yozgatlılara 'Klavye Delikanlıları'

Ankara ve İstanbul'la birlikte Yozgatlıları da "Klavye delikanlısı ikiyüzlüler" olarak nitelendiren TBB Başkanı Metin Feyzioğlu'na Yozgatlılar sert tepki gösterdi.
Yayınlanma tarihi: 11 Ocak 2016, Pazartesi günü, saat: 15:04

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Eskişehir Barosu tarafından düzenlenen Meslek İçi eğitim Semineri’ne katılmak için gittiği Eskişehir’de gazetecilerin sorularını cevaplandırırken, gazetecilerin bir sorusu üzerine, İstanbul, Ankara ve Yozgatlılar klavye kahramanı olarak nitelendirdi.

Feyzioğlu, Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi’nin öldürülmesiyle ilgili yeni hazırlanan bilirkişi raporuyla ilgili gazetecilerin bir sorusunu cevaplandırırken şunları kaydetti. "Mantık, Tahir Elçi’nin Türkiye’nin iç savaşa sürüklenmek istendiği bir ortamda kasten hedef gözetilerek öldürüldüğünü bize söylüyor. Dolasıyla kurşunun tesadüfen isabet ettiğini kim iddia ediyorsa bize çok çok sağlam delil göstermek zorundadır. Tahir Elçi bir cümlesi sebebiyle düşüncesizce linç edilmiştir. Tahir Elçi’nin ‘PKK terör örgütü değildir’ demesi ayrıdır, Tahir Elçi’nin PKK’nın insafına terk edilmiş bir bölgede yaşamaya mecbur edilmesi bu devleti yönetenlerin sorumluluğudur. Klavye kahramanlığı yapıp Ankara’da, İstanbul’da, Yozgat’ta sıcak bilgisayarlarının başında oturup atıp tutanlara sözüm şu. Gidin hendeğin önünde, keleşin namlusunun ucunda ‘Burada silah istemiyoruz’ deyin. Bunu diyemediğiniz sürece Tahir Elçi’ye söylediğiniz her söz iki yüzlülüktür."

Etiketler: metin feyzioğlu   baro   başkan   yozgat   kalvye   kahraman  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki