Fedakarca hizmet eden teşkilatımızı kutluyorum

Vali Yazıcı, "Her anlamda köklü bir deneyime ve birikime sahip emniyet teşkilatının, modern koşulların gerektirdiği her türlü teknik ve idari donanımla başarılı hizmetler veriyor."
Yayınlanma tarihi: 08 Nisan 2015, Çarşamba günü, saat: 09:34

Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümü dolayısıyla yayımladığı mesajında ülkenin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşın can ve mal güvenliğini korumayı temel esas olarak kabul eden bir görev anlayışıyla gece gündüz demeden hizmet eden, Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 170. yıl dönümünü kutladığını belirtti.

Devletin bekası, birlik ve beraberliğin devamı için durmadan, fedakarca hizmet veren emniyet teşkilatının kuruluşunun yıl dönümünde, polisin yaşamış olduğu haklı gurur ve heyecanını paylaşmaktan mutluluk duyduğunu aktaran Yazıcı, şunları kaydetti.

"Her anlamda köklü bir deneyime ve birikime sahip emniyet teşkilatımız, modern koşulların gerektirdiği her türlü teknik ve idari donanıma sahip olarak, başarılı hizmetler vermektedir. Devletimizin ve hükümetimizin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sağlayacağı imkanlar, güvenlik birimlerinizin çalışmalarını hızlandıracaktır. Polisimiz sadece olaylara müdahale eden, suçlulara göz açtırmayan görüntüsü yanında toplum destekli polislik çalışmaları ve bu çerçevede gerçekleştirilen proje faaliyetleriyle, spordan eğitime, toplumun her kesiminden insana yönelik sevgi, yardım ve yönlendirici çalışmaları sayesinde güven ve sevgi atmosferi oluşturmaktadır."

Polisin sanatsal, kültürel çalışmalardan, sportif faaliyetlere ve insanın olduğu her yerde toplumun her kesimiyle kucaklaşabildiğini vurgulayan Yazıcı, görevi başında şehit düşen güvenlik mensuplarına Allah’tan rahmet, gazilere ve görevleri başında olan personele sağlık, mutluluk ve başarılar diledi.

Etiketler: yozgat   vali   abdulkadir yazıcı   polis   hafta   kutlama  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki