Fatih Projesi Eğitimlerinin Biri Daha Bitti

Yozgat’ta FATİH Projesi kapsamında düzenlenen eğitimlerin bir ayağa daha sona erdi.
Yayınlanma tarihi: 16 Aralık 2015, Çarşamba günü, saat: 09:47

FATİH Projesi Eğitmenlerinden Gamze Mete’nin Eğitim Görevlisi olarak ders anlatımını yaptığı FATİH Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanım Kursu İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş ve Müdür Yardımcısı Danyal Kocabe yoğlu’nun katılımlarıyla tamamlandı.

Yozgat Lisesi Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM)’nde yapılan ve kurs süresince aldıkları eğitim kapsamında hazırladıkları projeyi sunan öğretmenlerden Mustafa Araplı’nın ders anlatımını dinleyen İl Müdürü Saim Kuş, daha sonra eğitim-öğretim ile teknolojinin iç içe geçtiği ve biz eğitimciler için de bunu hızlı bir şekilde takip edilmesi ve yarar-zarar ilişkisini kontrol edilmesi gerektiğinden bahsetti. Ayrıca sınıflarda kurulan Etkileşimli Tahtaların da öğretmenler tarafından etkin bir şekilde kullanılması uyarısında bulundu.

İl Müdürü Saim Kuş, Müdür Yardımcısı Danyal Kocabeyoğlu, Yozgat Lisesi Müdürü Şaban Dilbirliği ve MEBBİS Yöneticisi Hakan Mete kursiyerlerin sertifikalarını dağıttı.

İl Merkezinde Ekim ayından başlayarak 2.5 ay süresinde 4 FATİH Eğitmeni ile devam eden kurslarda 183 öğretmene FATİH Projesi Eğitimde Teknoloji Kullanım Kursu verildi. Haziran 2016 tarihine kadar 360 öğretmenin daha bu eğitimlere alınması planlanıyor.

Etiketler: fatih   milli   eğitim   proje  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki