Teknik Direktör Fatih Kavlak, üst üste iki maç kazanmak istediklerini söyledi. Kavlak, “Hazırlıklar iyi gidiyor. Dün başladık. Bugün tam kadro çalıştık. Birkaç tane sakatımız var onun dışında eksiğimiz bulunmuyor. Hafta boyunca yapacağımız çalışmalar ile maça daha hazır hale geleceğiz” diye konuştu.

‘Bir çıkış yakalamak istiyoruz’ diyen Fatih Kavlak, “Üst üste iki maç kazanarak biraz yukarılara tırmanmak istiyoruz. Onun için çalışıyoruz. Üç puan lazımdı, oyunumuz iyi gitse de puan alamıyorduk, onu da aldık. Şimdi ilerlemeye çalışıyoruz. Daha yukarı çıkmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

Kasım, Tamer ve Beytullah sakatlıkları nedeniyle takımdan ayrı çalıştı. Kasım ve Beytullah’ın Halide Edip Adıvar maçında forma giymesi beklenirken, Tamer’in ise bu maça yetişmesi zor gözüküyor.

Teknik Direktör Fatih Kalvak, “Tamer bir problemi var. Kasım bir darbe almıştı, o katılamadı. Beytullah’ın bileğinde bir ağrı var. Yani bir iki gün sonra sadece Tamer’deki sıkıntının hafta sonunu etkilemesini düşünüyoruz. Onun dışındakiler düzelecek” dedi.