Faruk ailesine, çifte mutluluk

Geçtiğimiz aylarda yolda yaralı olarak bulduğu köpeği kalbinin sesiyle acil servise götüren minik Ömer Faruk Yıldırım’ın ailesine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ekonomik açıdan da destek oldu.
Yayınlanma tarihi: 07 Kasım 2015, Cumartesi günü, saat: 15:51

Geçtiğimiz aylarda yolda yaralı olarak bulduğu köpeği kalbinin sesiyle acil servise götüren minik Ömer Faruk Yıldırım’ın ailesine, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ekonomik açıdan da destek oldu.
 
Cumhurbaşkanlığı Külliyesine 29 Ekim Resepsiyonuna davet edilen Minik Ömer Faruk ve ailesi burada Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından özel olarak tebrik edildi. Ailesinin maddi sıkıntıları da olmasına rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bir isteğinin olup olmadığının sorulması üzerine sadece bir köpek isteyen Minik Ömer Faruk’a isteği olan kaniş cinsi köpek hediye edilmişti.
 
Bu arada Ömer Faruk’un annesi Zahide Hanım’ın bir akrabasının banka kredisine kefil olması nedeniyle doğan borçtan dolayı 3 ay hapsen tazyik kararı olduğu öğrenilmiş ve ilgili bankanın genel müdürü, Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ tarafından aranması üzerine, genel müdür hukuk bürosuna talimat vererek ceza davası düşürülmüş, bakiye kalan borç ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ev ziyareti sonlanmadan ödenmesi üzerine, aileye ikinci bir mutluluk daha yaşamıştır.  
 
Üç çocuk annesi Zahide Yıldırım şimdilik İşkur kapsamında geçici işçi olarak çalıştırılacak ve bilahare Yozgat Belediyesi tarafından istihdam edilecek.

 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki