Fadime Solmaz'dan Kadınlar Günü Mesajı

Solmaz" Elbette bazı değerler için bir gün yetmez ama o bir günler farkındalık günleridir. Farkına vardırma günleridir. Farkedilme günleridir. "
Yayınlanma tarihi: 08 Mart 2015, Pazar günü, saat: 12:23

Ak Parti Yozgat Milletvekili aday adayı Fadime Solmaz 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Fadime Solmaz mesajında "Bazı günler vardır, kimileri tarafından coşku ile kutlanılır, kimileri tarafından karşı çıkılır, sene de sadece bir gün mü diye itiraz edenlerden, sene de hergün onların günü diyenlere kadar birçok yorum duyarız. Elbette bazı değerler için birgün yetmez ama o bir günler farkındalık günleridir. Farkına vardırma günleridir, farkedilme günleridir. İşte o günlerden biri bugün, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü." dedi.
 
Solmaz mesajının devamında " Biz kadınlar her alanda fırsat eşitliğinden yanayız...Farkedilmekten yanayız...Değer görmekten yanayız...Dünyanın...Ülkemizin nufüs dağılımına baktığımızda görüyoruz Yaratanın bize verdiği eşitliği...dengeyi...Dinimizden alıyoruz en büyük gücü..."Cennet Anaların Ayakları Altındadır"...Sadece Kadına karşı olan değil kadın... erkek...çocuk herkese karşı Şiddete yönelen her eli, her dili lanetliyorum...Fiziksel şiddetin yanında psikolojik şiddetinde her türlüsünü lanetliyorum...Varlığımızın sebebi...her neslin anaları...dünyanın dengesi...toplumun emniyet ventilleri biz kadınlar...değer veren...değer gören bir yaşam sürdürmek istiyoruz...ve bunun için çalışıyoruz...çalışacağız...

Daha fazla kadının siyasette, ülke yönetiminde, karar mekanizmalarında yer alması için çaba sarfeden, yol açan, ilkleri gerçekleştiren, kadın erkek herkese teşekkür ediyorum. Ve kadının gücüne inanan ve Kadınlar bizim sağ yanımızda olmalı diyen Cumhurbaşkanıma...Başbakanıma ayrıca teşekkür ediyorum." şeklinde konuştu.

 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki