Yozgat’ın Sorgun ilçesinde 10 yıldır ısı, doğalgaz ve sıhhi tesisat sektöründe faaliyet gösteren  Eser Isı, şirketin bünyesine mobilya ve dekorasyonu da dahil etti.

Cumartesi günü gerçekleşen açılışa Sorgun Belediye Başkanı Murat Gürbüz, Makine Mühendisleri Odası (MMO) Yozgat İl Temsilcisi Tahir Demirel, Sorgun Esnaf  Odası Başkanı Erdal Kaygısız ile esnaf ve vatandaşlar katıldı. Yozgat’ın Sorgun İlçesinde 10 yıldır ısı, doğalgaz, sıhhi tesisat işleriyle Sorgunlulara hizmet veren Eser Isı, gücüne güç katarak Eser Mobilya ve Dekorasyon imalat mağazasını birleştirdi.  

KALİTENİN YENİ ADI 
Açılışta konuşan Sorgun Belediye Başkanı Murat Gürbüz, hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İşletme sahibi Kerim Eser’e hayırlı olsun dileklerinde bulunan MMO Yozgat İl Temsilcisi Tahir Demirel, Eser Isı ve Eser Mobilya ve Dekorasyon’un Sorgun ekonomisi ve istihdama faydasının olacağını söyledi.  Demirel, 10 yıldır Isı sistemlerinde tecrübesi ile adından söz ettiren Eser Isı’nın mobilya imalatı ile de Yozgat’ın tüm ilçelerinde kaliteli işlere imza atacağına inancının tam olduğunu kaydetti. 

İşletme sahibi Kerim Eser ise, “10 yıldır ısı sistemleri, doğalgaz, kombi satışı ve sıhhi tesisat işlerinde Sorgunlularımıza ve tüm Yozgat’ımıza kaliteli işler yapıyoruz. Şimdi de Mobilya ve Dekorasyon işleri ile kaliteli işin yanı sıra müşterilerimizin güvenebileceği işçilik ve malzemeyle hizmetimizi sürdüreceğiz. Bugün Eser Isı ve Eser Mobilya Dekorasyon iş yerimizi bir çatı altında toplayarak yaklaşık 500 kişinin katılımıyla dualar eşliğinde Sorgunumuzun ve tüm Yozgat’ımızın hizmetine açtık. Tüm hemşerilerimiz buyursun gelsin, doğalgaz, sıhhi tesisat, kombi ve yapmış olduğumuz işlerin imalatından itibaren görerek nasıl bir işçilik yaptığımızı yakından görsünler. Ayrıca tüm hemşerilerimiz mutfak dolabı, banyo dolabı, vestiyer, yatak odası, yüklük gibi işlerini güvenle ve istedikleri şekilde yaptırabilirler. Biz sadece Sorgun’a değil Yozgat’ımızın bütün ilçe ve köylerine hizmet vermekteyiz. Sarıkaya ilçemizde Eser Isı olarak şubemiz bulunmakta. Önce Allah’ın izniyle daha sonra hemşerilerimizin desteği ile en iyi ve kaliteli hizmeti vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.