Esenli de tekne faciası 1 Kayıp

Esenli Barajında tekne battı, 1 kişi kurtulurken 1 kişi de kayıp oldu
Yayınlanma tarihi: 31 Ağustos 2015, Pazartesi günü, saat: 16:22

Edinilen bilgilere göre olay bugün öğle saatlerinde balık tutma amaçlı Esenli Barajına açılan iki kişinin, bulundukları teknenin sebebi henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı alabora olması sonucunda meydana geldi. Bulundukları teknenin alabora olması sonucunda teknede bulunanlardan 1 kişi kurtulurken, bir kişi de kayboldu. Kaybolan şahsın Sorgun İlçesinde ikamet eden Mesut Kaplan isimli şahıs olduğu öğrenildi.

Çevrede bulunan vatandaşların haber vermesiyle olay yerine gelen Jandarma ve Sorgun Belediyesi İtfaiye Ekiplerinin arama çalışmaları sonuç vermezken dip taraması için dalgıç ekiplerine haber verildi.

 

 

Etiketler: esenli barajı   boğulma   mesut kaplan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarToplam 2 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

üsün
06 Eylül 2015, Pazar, 22:20
Jandarma dalgıçlarına çok teşekkür ederiz, onlardan Allah razı olsun, geldiler polis dalgıçların 2 gündür aradıkları yerde 1 saat olamadan buldular, tam bir ekip çalışması jandarma dalgıçları süpersiniz.
Üsün
02 Eylül 2015, Çarşamba, 09:14
Dalgıçlara haber verildi de ne oldu? Doğuda aynı durumda bir vatan haini olsa, gece gündüz arama yapılır ölü vela diri bulunur, vatanı için gerekitğinde canını verecek bu arkadaş için gece araması yok, gündüz ki aramalarda da yeterli bir arama yok, yani arama işi tam bir rezalet.
haber yazılımı: buki