Ersoy, MHP Kayseri İl Başkanı Oldu

MHP Kayseri İl Başkanlığı görevini devralan Baki Ersoy, oluşan yeni yönetimin herkesi kucaklayacağını ifade ederek, eski başkan Mete Eke’ye hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 02:09

Seçime tek liste ile aday olarak giren MHP İl Başkanı Baki Ersoy, Kongre’de yaptığı konuşmada, Başbuğ Alparslan Türkeş’in çizgisinden partililerine seslenmekten gurur duyduğu dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanlığı 11’inci Olağan İl Kongresi’nde Mete Eke’den görevi teslim alan Baki Ersoy, kongrede yaptığı konuşmada AKP’yi sert sözlerle eleştirdi. AKP’nin Türkiye’de PKK’nın en büyük partisi olduğu iddiasında bulunan Ersoy, “AKP ülkemizi bölünmenin eşiğine getirmiştir. Türkiye’de PKK’nın en büyük partisi AKP olmuştur. İmralı ve Kandil AKP’nin adeta birinci evi haline gelmiştir” dedi.

MHP bayrağında dalgalanan üç hilalin, Türk milletinin en büyük sigortası olduğunu belirten Başkan Ersoy, 46 yıllık siyasi tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin parti içi demokrasiyi en iyi uygulayan parti olduğunu kaydetti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki