Ergin’den Milli Takıma

Yozgat Özel Ergin Ortaokulu 8’nci sınıf öğrencisi Şevval Atlı, Milli Takım seçmelerine katıldı.
Yayınlanma tarihi: 12 Kasım 2015, Perşembe günü, saat: 09:16

2017 yılında düzenlenecek olan Yıldız Kızlar Avrupa Şampiyonası için Milli Takımı temsil edecek sporcuların seçmelerine Yozgat Özel Ergin Koleji 8. sınıf öğrencisi Şevval Atlı’da katıldı.

6-8 Kasım 2015 tarihleri arasında Ankara Eryaman Tofaş Arena Tesislerinde gerçekleştirilen ikinci kampta Atlı hem Yozgat’ı hem de Özel Ergin eğitim kurumlarını başarıyla temsil etti. Çalışmaları A Milli Takım Baş Antrenörlüğüne etirilen Aziz Akkaya ve ekibi gerçekleştirdi. Şevval Atlı daha önce “Potanın Perileri” olarak adlandırılan Bayan Milli Basketbol Takımının tanıtım filminde oynayarak adından söz ettirmişti.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Özel Ergin Okul Müdürü Oğuz Köker, "Okul olarak 19 yıllık tecrübemizle Yozgat eğitimine gerek eğitimde aldığımız başarılarla gerekse sportif faaliyetlerdeki başarılarımızla katkı sağlamaya devam ediyoruz. 8’nci sınıf öğrencimiz Şevval Atlı da bu başarılardan bir tanesi. Öğrencimiz Yıldız Kızlar Milli Takım Kadro seçmelerinde başarıyla hem Yozgat’ı hem de okulumuzu temsil etti. İnanıyorum ki bu öğrencimiz diğer öğrencilerimize örnek olarak başarıya ulaşmak için her biri ayrı bir gayret gösterecektir. Hep söylüyorum, bu başarı sadece bizim değil aynı zamanda Yozgat’ın başarısıdır. İnşallah öğrencimiz Milli Takım’a da seçilerek hepimizin gururu olacaktır." dedi. 

Etiketler: yozgat   özel   ergin   kolej   şevval atlı   basketbol   milli takım  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki