Ergin'de Uygulamalı İngilizce

Yozgat Özel Ergin Orta Okulu İngilizce dersinde öğrencilerin başarısını artırmak amacıyla uygulamalı olarak çalışmalar düzenliyor.
Yayınlanma tarihi: 03 Aralık 2015, Perşembe günü, saat: 09:04

Yozgat Özel Ergin Koleji orta okulu İngilizce dersini uygulamalı işleyerek, okul fuaye alanında Pazar kurup satışlarını İngilizce olarak gerçekleştirdi. Alış veriş yapan öğrencilerinde faydalandığı İngilizce dersi sadece ortaokul öğrencilerine değil bütün okula hitap etmiş oldu.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan İngilizce öğretmeni Nermin Bacanlı, öğrencilerin derste başarısını artırmak adına zaman zaman uygulamalı çalışmalar düzenliyoruz. Bu defa sadece orta okul öğrencileri değil tüm okul bundan istifade etsin istedik. 

Öğrencilerimizle aldığımız ortak kararla bir pazar oluşturarak hem satışı hem de alışverişi İngilizce olarak gerçekleştirdik. İstediğimize de ulaşmış olduk” dedi.

Özel Ergin Okul Müdürü Oğuz Köker ise; Okul olarak her dalda eğitime önem veriyoruz. İngilizce dersi de önem verdiğimiz derslerimizden bir tanesi. Şu bir gerçek ki İngilizce bir dünya dili ve zaman zaman sokakta dahi olsa karşımıza çıkabiliyor. Biz okul olarak öğrencilerimizin bilgilerini yüzeysel olarak değil derinlemesine o dersi kavramalarına ileride karşılaşabileceklerine inandırarak derslerimize devam ediyoruz. 

Bu günde İngilizce öğretmenimiz çok güzel bir uygulama yaparak sadece orta okul öğrencilerimiz değil bundan bütün okul istifade etti. İngilizce öğretmenimiz Nermin Bacanlı hocamıza teşekkür ediyorum, emeğine sağlık. Güzel bir uygulama olmuş. Öğrencilerimizin başarısı için ne gerekiyorsa en iyisini yapmaya gayret edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler: yozgat   özel   ergin   kolej  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 9 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki