Ergin'de Okul Veli İşbirliği

Özel Ergin Kolejinde I.kademe veli toplantısı düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 20 Ekim 2015, Salı günü, saat: 21:15

Yozgat Özel Ergin Koleji'nde I.kademe veli toplantısı düzenlendi. Toplantıda öncelikle toplu görüşmeler yapılırken ardından velilerle bire bir görüşülerek sınıf ve  branş öğretmenleri öğrenciler hakkında bilgiler verdi.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Okul Müdürü Oğuz Köker, “Farklı periyotlarla veli toplantıları düzenleyerek öğrencilerimizin hem okul içi hem de okul dışı durumlarını değerlendirilerek alınması gereken önlemler hakkında bilgi alış verişi yapıyoruz. Bu günde ilkokul velilerimizle bir araya gelerek önce toplu görüşme yaparak ardından önce sınıf öğretmenlerimiz daha sonra her branş öğretmenlerimiz velilerimizle bire bir görüşüp öğrencilerin ders okul içi ve okul dışı davranış ve hareketleri hakkında bilgi alışverişinde bulundu” dedi.

Okul Müdürü Köker, “Her fırsatta okul-veli ilişkisinin öneminden bahsediyoruz çünkü, çocuğun başarılı olması özel ilgi alaka, öğrenci-öğretmen ilişkisinin yanı sıra okul-veli ilişkisinden geçmekte. Veli toplantımıza katılan tüm velilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etiketler: özel   ergin   kolej   yozgat   oğuz köker  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki