Ergin'de Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

Yozgat Özel Ergin Koleji'nde 2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi münasebetiyle karne töreni düzenledi.
Yayınlanma tarihi: 13 Haziran 2015, Cumartesi günü, saat: 10:35

Yozgat Özel Ergin Koleji'nde 2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi münasebetiyle karne töreni düzenledi. Törende dönem içerisinde başarılı olan öğrenciler ödüllendirildi.

Karne töreninde velilere yönelik konuşan Kurum Müdürü Oğuz Köker, Eylül 2014 tarihinde başlayan 2014-2015 eğitim öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Mutluyuz çünkü sizlerden aldığımız emanetleri sağlıklı bir şekilde sahiplerine veriyoruz. Mutluyuz çünkü bu öğretim yılının da verimli bir şekilde geçirmiş olarak tamamlıyoruz” dedi. Köker konuşmasının devamında; “Başarı kolektif bir çalışmanın ürünüdür. Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün millet olarak bize gösterdiği hedefe muasır milletler seviyesine çıkmak için mutlaka uğraşacağız. Bunu da eğitimler yapacağız. Onun “Eğitimdir ki bir milleti şanlı, şerefli, yüksek bir toplum halinde yaşatır veya kölelik ve yoksulluğa terk eder” ilkesi, biz eğitimciler için en önemli düsturdur. Sizler bizim iyi günümüzde kötü günümüzde hep yanımızda oldunuz. Bizler sizlerden aldığımız yardım ve destek olmadan yapamayacağımızın farkındayız. Sizlerden isteğimiz lütfen yavrularımızı olduğu gibi kabul edelim. 2015-2016 öğretim yılının başlamasıyla birlikte yavrularımızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde teslim etmenizi sizlerden bekliyoruz. Sizlerle daha iyi işler başaracağımıza ve okulumuzun eğitim kalitesini her geçen sene biraz daha artıracağımıza inancımız tamdır diye ifade etti. Konuşmasının bir bölümünü öğrencilere ayıran Köker; Sınıflarınızı geçtiniz hepinizi tebrik ediyorum. Yoğun bir maratondan çıktınız yaz tatilini hak ettiniz. Bu tatili ailelerinizle, sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu bir şekilde değerlendirmenizi, özellikle bol bol kitap okumanızı sizlerden istiyorum” diye konuştu.

Köker son olarak, desteklerini hiçbir zaman bizlerden esirgemeyen yönetim kurulu üyelerimize, okul aile birliğimize, fedakar ve çalışkan öğretmenlerimize, okul personelimize ve öğretim yılının kapanışı münasebetiyle düzenlediğimiz törenimize katılan velilerimize teşekkür ederim” diye konuştu.

Etiketler: özel ergin   kolej   mezuniyet   başarı   öğrenci   ödül   karne  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki