Engelliler Umut Derneği, iftar yemeği verdi

Sorgun’da ikamet eden engelliler ve aileleri, Engelliler Umut Derneği tarafından organize edilen iftar yemeğinde buluştular.
Yayınlanma tarihi: 07 Temmuz 2015, Salı günü, saat: 10:21

Sorgun’da ikamet eden engelliler ve aileleri, Engelliler Umut Derneği tarafından organize edilen iftar yemeğinde buluştular.

Eski Belediye Meydanı’nda verilen iftar yemeği öncesi konuşan Engelliler Umut Derneği Başkanı Süleyman Özdemir Dernek olarak üç yıldır iftar yemeği düzenlediklerini ve bu yemeklerde üyeleri ve aileleriyle birlikte olduklarını söyledi.

Her Ramazan ayında bu ayın özüne ve güzelliğine yakışır bir iftar yemeyi tertip etmeye çalıştıklarını ifade eden Özdemir “Hepimiz birer engelli adayıyız bunun bilinci içerisinde olduğumuzda göreceğiz ki aramızda hiçbir fark yoktur. Daima Yüce Allah’a şükredip yolumuza devam etmeliyiz. Derneğimiz çevre il ve ilçelerde olmayan bir şekilde güzel hizmetler verirken bu kadar etkinlik yapan ve her gün açık olan bir dernektir. Bunda da en büyük pay ilçemizin idaresi ve yerel yönetiminin bizlere vermiş olduğu destektir. Bu ayda engelli kardeşlerimizle bir araya gelmek önemlidir ama biz bu birlikteliği genel olarak sağlamak istiyoruz” dedi.

Kur’an-ı Kerim okunması ile başlayan iftar yemeğine İlçe Müftüsü Fikret Ekinci, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Aktaş, Makine Mühendisleri Odası Yozgat İl Temsilcisi Tahir Demirel, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Levent Tunçer, engelliler ve aileleri katıldı.

Etiketler: engelli   umut   dernek   iftar   sorgun  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki