Engelliler Haftası nedeniyle Boğazlıyan ilçesinde faaliyet gösteren Özel Öz Tuba Rehabilitasyon Merkezinin bahçesinde düzenlenen törene, Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ, Şube Müdürleri Nazan Tok, Mustafa Şeker, Protokol Üyeleri, Okul Müdürleri ve öğrenciler, öğretmenler ve aileleri katıldı.
 
Öğrenciler, davetlileri çiçeklerle karşıladığı etkinlikte, saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasının ardından Engelliler Haftası nedeniyle günün anlam ve önemini belirten konuşmalar İlçe Kaymakamı Davut Sinanoğlu, ilçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Bozdağ ve Özel Öz Tuba Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Yusuf Yıldırım yaptı. Öğrencilerin etkinlikleri ile tören devam etti.
 
Yapılan etkinliklerde, öğrenciler tarafından şiirler okunurken, müzik eşliğinde oyunlar oynandı. Engelli gençler doyasıya eğlenirken programa katılanlarda bir öğrenci velisinin konuşması ile duygu dolu anlar yaşadı. Boğazlıyan Kaymakamı Davut Sinanoğlu, engelli aileleri ve engelli bireyleri memnun edecek sosyal sorumluluk projelerinin en kısa sürede hayata geçireceğinin müjdesini verdi.