Engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmalıyız

Engelliler Haftası dolayısıyla açıklamalarda bulunan Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar, engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak için çaba sarf edilmesi gerektiğini söyledi.
Yayınlanma tarihi: 11 Mayıs 2017, Perşembe günü, saat: 10:43

Yürüyüşe Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar, Sorgun Engelliler Umut Derneği Başkanı Süleyman Özdemir, Sorgun Engelliler Umut Spor Kulübü Başkanı Zeynep Ertal Altunkuyu, engelliler ve aileleri katıldı.

Sorgun Kaymakamlığı önünde engelli ve ailelerinin yürüyüşü ile başlayan etkinlikte engellilerin yaşam mücadelesini anlatan pankartlar dikkat çekti.

Sorgun Engelliler Umut Derneği önünde son bulan yürüyüş sonrasında bir açıklama yapan Sorgun Kaymakamı Mustafa Altınpınar, herkes bir gün kendisinin de bir engelli olabileceği bilenci ile engellilerin hayatlarını kolaylaştırmak için çaba sarf etmesi gerektiğini belirtti.Engelliler Umut Derneği Başkanı Süleyman Özdemir ise, “Biz engelli olmayı sorun etmiyoruz. Asıl bizi görmeyenleri engelli olarak görüyoruz. Çünkü biz engelli olsakta kendi işlerimizi takip edebiliriz. Engelliler Umut Derneği olarak bütün engelli vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışıyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki