Engelli Basketçilere Süper Lig Daveti

Sorgun Engelliler Umut Spor Kulübü Basketbol Takımı, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) tarafından Bölgesel Lig’e davet edildi.
Yayınlanma tarihi: 28 Eylül 2015, Pazartesi günü, saat: 13:39

Sorgun Engelliler Umut Spor Kulübü Başkanı Zeynep Ertal Altınkuyu, 18 Eylül tarihinin kendileri için bir dönüm noktası olduğunu, takım olarak Yozgat’ı Bölgesel Lig’de en iyi şekilde temsil edeceklerini vurguladı.

İnanmak başarmanın yarısıdır diyen Altınkuyu “Biz inandık ve buraya kadar geldik. Gelinceye kadar bir çok zorlukları aştık. Şimdi Bölgesel Lig B Grubunda ilimizi temsil edeceğiz. Takımımızı buralarda görmek çok güzel. Grubumuzda Çarşamba Bedensel Engelliler Gençlik Kulübü, Samsun Bedensel Engelliler Gençlik Kulübü, Samsun Kuzey Yıldızı Engelliler Gençlik Kulübü,Medikal Park Samsun Engelliler Gençlik Kulübü, Çorum Basketbol Gençlik Spor Kulübü, Gümüşhacıköy Hayat Engelliler Gençlik Spor  Kulübü, Güçlü Eller Engelliler Gençlik Spor Kulübü gibi takımlar var.

Kulübümüzün, bu güne kadarki yolculuğunda bizi başından beri destekleyen, olumsuz bir cümle yüzünden vazgeçme noktasındayken bize ‘’Asla vazgeçmeyin her zaman arkanızdayız’’ diyen dostlarımızın bu destekleri sayesinde bu noktaya geldik. Şimdi bir vefa borcunu ödemek istiyoruz. İlimizi, ilçemizi elimizden gelenin en iyisiyle temsil etmek istiyoruz” dedi.

Altınkuyu, Kaymakam Ali Arslantaş’a, Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’e İl ve İlçe Spor Müdürlerine, emeği geçen herkese teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

sorgun postası

Etiketler: basketbol   engelli   sorgun   umut   spor  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki