En İyi Samsung Galaxy S6 Temaları

Üst düzey akıllı telefonunun arayüzünü özelleştirmekten hoşlanan kullanıcılara özel en iyi Samsung Galaxy S6 temaları konulu bir rehber hazırlamak istedik. Akillitelefon.com, 14 Temmuz 2015 Salı
Yayınlanma tarihi: 14 Temmuz 2015, Salı günü, saat: 03:36

Üst düzey akıllı telefonunun arayüzünü özelleştirmekten hoşlanan kullanıcılara özel en iyi Samsung Galaxy S6 temaları konulu bir rehber hazırlamak istedik. Samsung 2015 model amiral gemisi akıllı telefonları için bir Theme Store yani tema mağazası hazırladı. Burada Galaxy S6 ve S6 Edge ile uyumlu birbirinden güzel temalar var. Gelecekte üçüncü parti geliştiriciler tarafından tasarlanmış temaların da bu mağazada yer alması bekleniyor. Cihazlara yüklenen temalar dahili uygulamalar, menüler, renk seçenekleri ve seslerde özelleştirmeye gidiyor. Dilerseniz en iyi Samsung Galaxy S6 temaları nelermiş hep birlikte görelim.

En İyi Samsung Galaxy S6 TemalarıPixel Art

En İyi Samsung Galaxy S6 Temaları 1

Adından da anlaşılabileceği üzere Pixel Art teması tıpkı Mario oyunundakine benzer arkaplanlar ve pikselize edilmiş bir arayüzle geliyor. Böyle temaların kullanıcılar tarafından ne ölçüde tercih edildiğini açıkçası hep merak etmişizdir.

Material

En İyi a class=

Tema mağazasına giriş yaptığında özel haberimizle ele aldığımız Material teması Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge akıllı telefonlara stok Android işletim sistemi arayüzü görünümünü veriyor.

Retro

En İyi a class=

Retro temasının arkasında yatan fikir aslında adına ihanet ediyor. Tasarım antika bir görünüme sahip ve bu hissi veriyor, simge ve desenler de bu tabloda rol oynamakta.

Avengers: Iron Man

En İyi a class=

Galaxy S6 akıllı telefonun özel Iron Man versiyonunun kullanıma sunulacağı biliniyor. Bu cihazı edinemeyecek olan Iron Man tutkunları Avengers: Iron Man teması ile yetinebilir.

Avengers: Hulk

En İyi a class=

Eğer Hulk sizin için Iron Man'den daha fazla anlam ifade ediyorsa Marvel tarafından onaylanmış bu  Hulk temasını akıllı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Avengers: Thor

En İyi a class=

Galaxy S6 ve S6 Edge akıllı telefonlar için Marvel tarafından tasarlanmış bir Thor teması da mevcut; uygun desenler, arka plan görselleri, sesler ve simgelere yer veriliyor.

Avengers: Captain America

En İyi a class=

Captain America hala aramızda ve Marvel evreninin en dikkat çekici kahramanlarından birisi konumunda. Bizim favorimiz bu tema.

Avengers: Black Widow

En İyi a class=

Black Widow hayranları eminiz onun için hazırlanan Galaxy S6 tribute teması olduğuna çok sevineceklerdir.

Dinosaur

En İyi a class=

Avengers artık yolumuzdan çekiliyor, daha normal temalara geçiş yapıyoruz… Bir dinozor teması gibi!

High Tech

En İyi a class=

Dinozor teması size göre değilse High Tech teması ile akıllı telefonunuza bir yüksek teknoloji ürünü havası katabilirsiniz.

BMW i8

En İyi a class=

Yüksek teknolojiden bahsetmişken BMW'nin fütüristik aracı i8 elektrikli otomobili esas alan bir temanın da bulunduğunu belirtelim.

KAYNAK: http://akillitelefon.com/2015/07/14/en-iyi-samsung-galaxy-s6-temalari/

TEKNOLOJİ DÜNYASINDA NELER OLUYOR ? TIKLA ÖĞREN2.EL ARAÇ PİYASASININ EN ÇOK SATAN MODELLERİ

Etiketler: En   İyi   Samsung   Galaxy   S6   Temaları  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki