En Düzenli Sınıfa Ödül

Yerköy Namık Kemal İlköğretim Okulu’nda her hafta , en düzenli sınıf seçilerek ödül veriliyor.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:02

Yerköy Namık Kemal İlköğretim Okul Müdürü Naci Kılıç; Okulumuzda her hafta düzenli olarak nöbetçi öğretmenler tarafından verilen puanlama her hafta en düzenli sınıf seçilerek ödül veriyoruz. 

Yerköy Namık Kemal İlköğretim Okul Müdürü Naci Kılıç bu sayede Her sınıf, hafta boyunca sınıfın tertip, düzen ve temizlik yönünden sorumlu olup; sınıflarının temizliğine özen göstermesi amacıyla: Sınıflarının sürekli temiz kalması sağlanacak. Sınıflarının daha tertipli, düzenli ve temiz kalmasının yanında sınıf öğrencilerinin kendi sınıflarını güzelleştirme çalışmaları, okul ve sınıf eşyalarının bakımı ve korunması da denetimlerde değerlendirme kapsamında olacaktır.

Sınıfların ve öğrencilerin genel tertip, düzen ve temizliği ile ilgili kontrolü yapılacak, haftanın son iş günü genel değerlendirme sonucunda haftanın en temiz Sınıfı seçimi yapılacak ve haftanın ilk iş günü okulun panosunda sınıfların adları ilan edilerek bir sonraki hafta boyunca sergilenecektir. 

Birinci Seçilen Sınıf Web Sitesinde duyurulacak bir hafta süreyle taşıması üzere beyaz bayrak’a sahip olacaktır, Eğitim öğretim yılı sonuna kadar bu uygulama sürecektir. dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki