Emniyet Kan Bağışladı

Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yılı dolayısı ile Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) öğrencileri ile İl Emniyet Müdürlüğü personeli kan bağışında bulundu.
Yayınlanma tarihi: 07 Nisan 2016, Perşembe günü, saat: 09:00

Yozgat Polis Eğitim Merkezi (POMEM) spor salonunda Türk Kızılayı, Yozgat Kan Bağışı Merkezi tarafından açılan stantlarda 1000 kişi kan bağışında bulundu.

POMEM Müdürü Şaban Kütükoğlu, kan bağışı sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yılını çeşitli etkinliklerle kutladıklarını söyledi.

POMEM olarak Kızılay'a kan bağışında bulunduklarını ifade eden Kütükoğlu, "Türk Polis Teşkilatının 171. kuruluş yılı kutlama etkinlikleri çerçevesinde kan bağışında bulunduk. Okulumuzda okuyan 900 öğrenci, emniyet müdürlüğü ve okulumuz personeli ile birlikte yaklaşık 1000 kişi bu gün kan bağışında bulundu." dedi.

Kan bağışının önemli olduğunu belirten Kütükoğlu, "Hepimizin bildiği üzere kan sürekli değil acil bir ihtiyaçtır. Kanın tek kaynağı ise insandır. Bizlerde polis teşkilatı olarak bunun bilincinde olduğumuz için kutlama etkinliklerimizde kan bağışında bulunmayı da tercih ettik" diye konuştu.

Etiketler: yozgat   pomem   şaban kütükoğlu   kan   kızılay  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki