Eğitime Proje Desteği

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı bağlı okul ve kurumlar 2015-2016 Eğitim Öğretim yılına toplam 11 Asıl, 6 Yedek proje ile başarılı bir giriş yaptı.
Yayınlanma tarihi: 21 Ekim 2015, Çarşamba günü, saat: 09:30

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı Türkiye Ulusal Ajansı hibe fonlarından azami ölçüde istifade eden okul ve kurumlar Kalkınma Bakanlığı Sosyal Destek Programından da (SODES) hak ettiği desteği almayı başardı.

      
Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, projelerin okul ve kurumlarda sosyo-kültürel aktivite artışları ile akademik başarı artışlarını beraberinde getireceğini vurgulayarak, projelerde katılımcı olarak yer alan öğrenci ve öğretmenlerin kişisel ve sosyal alanda da önemli kazanımlar elde edeceğini vurguladı.

Gerçekleştirilmesi planlanan yerel, ulusal ve uluslararası faaliyetler sayesinde Yozgat genelinde eğitimde kalite artışları gözleneceğini vurgulayan Saim Kuş projelerin Yozgat'a ve ülkemize hayırlar getirmesini diledi. Projelerin hazırlanmasında emeği geçen idareci ve öğretmenlerin tümüne teşekkürlerini ileterek, sorunsuz bir proje yürütme süreci geçirilmesini ve bu başarının ilerleyen yıllarda da artarak devam etmesini temenni ettiğini vurguladı.

Etiketler: saim kuş   yozgat   milli   eğitim  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki