Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette her iki üniversitenin gelişimi ve aralarındaki işbirliği olanakları değerlendirilerek fikir alışverişinde bulunuldu. Rektörlük makamında gerçekleşen görüşmede  Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ali Kasap, Prof. Dr. Mücahit Eğri, Prof. Dr. Hanifi Vural, Bozok Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ ve Gaziosmanpaşa Üniversitesi Genel Sekreteri Ekrem Anaç’ta hazır bulundu. 

Görüşmenin ardından Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Şahin ve beraberindeki heyet Gaziosmanpaşa Üniversitesi 15 Temmuz Kongre ve Kültür Merkezi, Tarımsal Uygulama ve Araştırma Merkezi seraları, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi yeni binası ve Tarihi Deveciler Hanında faaliyet gösteren Devlet Konservatuarında incelemelerde bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette iki komşu şehrin üniversiteleri olarak sürekli işbirliği içinde olma vurgusuna dikkat çekildi.