Eczacılardan Bayırbucak Türkmenlerine Yardım

Yozgat Eczacı Odası Bayırbucak Türkmenleri için acil ihtiyaç olan çocuk maması ve çocuk bezi yardım kampanyası başlattı.
Yayınlanma tarihi: 03 Aralık 2015, Perşembe günü, saat: 08:26

Yozgat Eczacı Odası Bayırbucak Türkmenleri için acil ihtiyaç olan çocuk maması ve çocuk bezi yardım kampanyası başlattı. Her zaman insan sağlığını ve hayatını önceleyen eczacılar daha önce de Suriye ve Soma’ya yardım için bir araya gelmişlerdi.

Yozgat Eczacı Odası Genel Sekreteri Hüseyin Alp Doğan, dün başlayan yardım kampanyasının 4 Aralık 2015 Cuma tarihine kadar devam edeceğini ve yardım kampanyasına katkıda bulunmak isteyen eczacıların, kendi belirleyecekleri miktarda yardımı odaya ulaştırabileceklerini söyledi.

Doğan, "Masum insanlara karşı yapılan saldırıları kınıyor, şehit olan Türkmen kardeşlerimize Allah’tan rahmet; ailelerine sabırlar diliyor, acılarını yürekten paylaştığımızı bilmelerini istiyoruz. Yardım eli uzatan bölgemizdeki eczacı meslektaşımız adına, yürüttüğümüz yardım kampanyamızın bir nebze olsun Türkmen kardeşlerimizin sıkıntılarına çare olmasını ümit ediyoruz" dedi.

Doğan, yapılan yardımların en kısa sürede Türkmenlere ulaştırılacağını da sözlerine ekledi. 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki