Durmaz'dan Sarıkaya Belediyesi'ne Ziyaret

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Adayı Sadir Durmaz ilçemize yapmış olduğu ziyarette Belediye Başkanlığını da ziyaret ederek belediye çalışanları ile sohbet etti.
Yayınlanma tarihi: 22 Ekim 2015, Perşembe günü, saat: 09:55

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Adayı Sadir Durmaz Sarıkaya ilçesinee yapmış olduğu ziyarette Belediye Başkanlığını da ziyaret ederek belediye çalışanları ile sohbet etti. 

Sadir Durmaz özellikle Sarıkaya Belediyesinin sosyal projelerini çok beğendiğini vurgulayarak, ilçe genelinde yapılan çalışmaların sonuçlanması ile birlikte Sarıkaya İlçesinin daha düzenli bir görüntüye kavuşacağını söyledi. Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel'de ziyaret anısına Sadir Durmaz'a Roma Hamamı tablosu ve çini üzerine işlenmiş Roma Hamamı figürü hediye etti. 

Daha sonra Sadir Durmaz ve Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel beraberindekiler ile birlikte Sarıkaya Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kayapınar Taziye evini, Battalgazi ve Yenidoğan mahallesi yol çalışmalarını ve yaz boyunca ilçe halkının nefes alma noktası haline gelen mesire alanını incelediler.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki