Dost Gönüller Gıda Bankası Derneği’nden kermes

Sorgun Dost Gönüller Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından dar gelirli aileler yararına kermes açıldı.
Yayınlanma tarihi: 20 Nisan 2016, Çarşamba günü, saat: 09:54

Sorgun Dost Gönüller Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından dar gelirli aileler yararına kermes açıldı.

Dost Gönüller Gıda Bankası Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mithat Güler kermeste, yiyecek, içecek, kitap, giyecek, çeyiz ev eşyası ürünlerin satışa sunulduğunu belirtti. Kermesten elde edilecek gelirin ekonomik durumu iyi olmayan dar gelirli ailelere harcanacağını belirterek, “Kermesimiz 24 Nisan Pazar gününe kadar açık kalacak. Vatandaşlarımızın ilgisi yoğun. Allah’ın izniyle bu ilginin daha da artmasını bekliyoruz.

Amacımız, elde ettiğimiz kermes geliri ile karınca kararınca bir kaç aileyi daha sevindirebilmek. Bunu da vatandaşlarımızın kermesimize göstereceği ilgiyle başarabiliriz” dedi.

Dernek binasında gerçekleştirilen kermes açılışına Kaymakam Ali Arslantaş, Belediye Başkan Vekili Ahmet Başboğa, Müftü Hasan Güler ve davetliler katıldı.

Etiketler: sorgun   kermes   yardım  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki