Dokuz Renkte Fotoğraf Baskısı

Dokuz Renkte Fotoğraf Baskısı P600 ile sadece 153 saniyede profesyonel fotoğraf baskısı... Üstelik dokuz renk...
Yayınlanma tarihi: 12 Nisan 2015, Pazar günü, saat: 01:07

Kullanıcı dostu dokunmatik ekranı, üstün Wi-Fi ve bulut baskı bağlanabilirliği, baskı hızı ve ergonomik tasarımıyla Epson SC-P600, A3 baskıda fark yaratıyor. Vivid Magenta özelliğine sahip dokuz renkli UltraChrome HD mürekkep setinin sağladığı geniş renk yelpazesi ve en yüksek siyah yoğunluğu ile (PGPP'de 2.86 DMax) panorama dahil A3+ büyüklüğüne kadar üstün baskı almak artık çok kolay. 

Mobil baskıda maksimum seçenek

Akıllı telefon, tablet ve PC'den doğrudan baskı da dahil kablosuz baskı bağlanabilirliği, Apple AirPrint desteği ve  Google Cloud Print desteği Epson SC-P600'deki mevcut yüksek teknolojik özelliklerden.

Hızlı ve esnek

Hız için tasarlanmış Epson SC-P600 ile yalnızca 153 saniyede 13 x 19 inç baskı almak mümkün. Grafik uygulama kağıdı, tuval ve kanvas da dahil olmak üzere çok sayıda fotoğraf ve güzel sanatlar kağıdına (A3+ boyutuna kadar) baskı imkanı sunan Epson SC-P600; rulo besleme özelliğiyle yüksek etkili panoramik resimler basmak için ideal.

TEMEL ÖZELLİKLER

Dokuz renkli UltraChrome HD mürekkepler: En derin siyaha ve zengin tonlara sahip üstün kalitede renkli resimler - Wi-Fi Direct ve Epson Connect: Kolay kablosuz ve Bulut üzerinden bağlantı - Yüksek hız: Yalnızca 153 saniyede 13 x 19 inç baskı - Geniş 2,7 inç renkli dokunmatik ekran: Kurulumu ve yönetimi kolay - Yüksek mürekkep kartuşu boyutu: Orta hacimde profesyonel kalitede fotoğraf baskısı için ideal

Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 875 $+KDV

Etiketler: Dokuz   Renkte   Fotoğraf   Baskısı  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki