Doğan, aday adaylığı başvurusunu yaptı

Resmi başvurular ile aday adaylığı resmen onaylanan isimler arasında Eczacı Hüseyin Alp Doğan’da yerini aldı.
Yayınlanma tarihi: 01 Mart 2015, Pazar günü, saat: 01:40

AK Parti Yozgat İl Başkanlığı binasında yaptığı açıklamada 7 Haziran tarihini Yozgat için yeni bir fırsat olarak gördüğünü söyleyen Eczacı Hüseyin Alp Doğan; 

"Üzerime düşen görevleri layıkıyla yerine getireceğime inanıyorum. Yıldız isimlerle adından söz ettirdiğimiz Yozgatımızın bundan sonra zaman ve fırsat kaybetmeden ülkemizin yıldız ve marka şehirlerinden biri olabilmesi için çok çalışmamız gerekmektedir. AK Parti hükümetleri eliyle ilimiz genelinde tamamlanmış ve devam etmekte olan birçok proje mevcuttur. Biz de nasip olur görev alır isek Allah’ın izniyle hiçbir mazeret üretmeden kararlılık ve samimiyetle devam eden yatırımların tamamlanması ve yeni projelerin hayata geçirilmesi için gece gündüz demeden çalışacağız. 

Memleket sevdamız adına çalışmalarımızın takdire şayan bulunması bizleri daha da cesaretlendirmektedir. Halkımıza hizmet sunmanın en etkin yolu siyaset ile mümkündür. Bu yüzden kurucu liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sevdası izinde durmak yok yola devam diyerek bu kutlu yola çıkmaya karar verdik. İlimizin sorunlarını bir bir anlatmayacağız, sorunlar için ürettiğimiz ekonomik, sosyal ve kültürel projeleri daha sonra kamuoyuna duyuracağız” ifadelerine yer verdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki