Diyanet-Sen Akdağmadeni temsilcisi Mehmet Polat ve sendika üyeleri, Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan’ı makamında ziyaret ederek, merkez camii ve Kur-an kurslarına yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

Diyanet-Sen Akdağmadeni Temsilcisi Mehmet Polat, Belediye Başkanı Suphi Daştan’ın, belediye hizmetlerinin yanı sıra bir çok hizmete de koştuğunu belirterek, “Özellikle camilerin ve Kur-an kurslarının temizliği ve bakımlarını üstlenerek vermiş olduğu desteklerden dolayı Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı Diyanet-Sen temsilcilerine teşekkür eden Başkan Daştan, "Biz belediye olarak ilçemizde ki her kuruma elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruz.Vatandaşlarımızın ibadetlerini gönül rahatlığı ile yerine getirebilmeleri için temiz ve ferah ortamlar sağlıyoruz. Belediyecilik ilkelerimizin arasında, bulunan ‘herkese eşit hizmet’ anlayışıyla ilçe halkımıza desteklerimizi esirgemeyerek yolumuza devam ediyoruz. Ziyarette bulunan temsilcilere tekrardan teşekkür ediyorum." diye konuştu.