'Devrim'in başına gelenler bu sefer olmayacak'

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık yerli otomobil için yapılan eleştiriler üzerine 'Bu defa Allah'ın izniyle yerli otomobili boğdurmayacağız, Devrim'in başına gelenler bu defa yerli otomobilin başına gelmeyecek' dedi.
Yayınlanma tarihi: 25 Ekim 2015, Pazar günü, saat: 18:05

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, "Bu defa Allah'ın izniyle yerli otomobili boğdurmayacağız, Devrim'in başına gelenler bu defa yerli otomobilin başına gelmeyecek" dedi.

"Terör örgütü 7 Haziran'ı yanlış okudu"

Dünyada ekonomik kriz çıkmasına rağmen bunun Türkiye'yi teğet geçtiğini ifade eden Işık, bunda 13 yılda yaptıkları çalışmanın etkili olduğunu kaydetti. Işık, 7 Haziran seçimlerinin sonucunu terör örgütünün yanlış okuduğunu dile getirerek, teröre karşı yoğun mücadele verdiklerini vurguladı.

"35 yıldır bu kadar net bir başarı yok"

"Allah'a şükürler olsun bugün artık terör örgütünün belini kırma noktasına geldik" diyen Işık, "2 bine yakın terörist etkisiz hale getirildi, 700-800'ün üzerinde yaralıları var, 400'ün üzerinde terörist de teslim oldu. 35 yıllık tarihimizde terörle mücadelede bu kadar net bir başarı yok" şeklinde konuştu.

Geliştirdikleri teknolojik silahlar ve uyduyla terörle mücadele ettiklerini belirten Işık, bu nedenle de önemli başarı elde ettiklerini söyledi.

 

Etiketler: Devrim   başına   gelenler   bu   sefer   olmayacak  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki