Değerler Eğitimi Devam Ediyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü “Değerler Eğitimi” programı ile gençlere dini eğitimden sosyal ve sportif aktiviteye kadar pek çok imkan sağlıyor.
Yayınlanma tarihi: 19 Haziran 2015, Cuma günü, saat: 12:28

Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü Yozgat Gençlik Merkezi Müdürü Oğuzhan Güneşer,  Milli Eğitim Müdürlüğü ve Hayrat Vakfı ile ortaklaşa gerçekleştirdikleri "2015 Yılı Değerler Eğitimi" programının ‪Yozgat Gençlik Merkezi’nde devam ettiğini bildirdi. ‬

Gençlerin Kur'an-ı Kerim eğitimi alıp Peygamber Efendimizin hayatını öğrendiği programda, langırt, hava hokeyi, dart ve eskiden oynanan çocuk oyunlarını gençlerimizle birlikte oynayarak programı daha eğlenceli hale getirdiklerinin altını çizen Güneşer, değerler eğitiminin amacını Yozgat’ta yaşayan gençlerin zamanı nasıl geçireceği konusundaki tereddütlerini kaldırıp serbest zamanlarını daha iyi değerlendirmelerini sağlamak olarak açıkladı. 

Yozgat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü/Gençlik Merkezi Milli Eğitim Müdürlüğü ve STK lar (Hayrat Vakfı Yozgat Şubesi ve İrfan Araştırma ve Eğitim Derneği)  ile ortak yapılarak katılımın daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamayı hedeflediklerini belirten Güneşer; “Gençlerimize nezih ortamlar hazırlayıp yaz tatilini değerlendirip bilgi ve beceri kazandırmak önceliğimizdir. Gençlerimizin kahve veya internet ortamlarından, zararlı alışkanlıklardan uzaklaştırıp spor yapmalarını, ahlaki değerlerimize sahip çıkmalarını sağlamaktır. Gençlerin serbest zamanları en iyi şekilde değerlendirip milli ve manevi değerlere saygılı bir genç oluşmasına katkı sağlanmaktır” diye konuştu.

Etiketler: oğuzhan güneşer  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki