Daştan; Hain Terör Saldırılarını Lanetliyorum

Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün İç ve dış düşmanlarımıza karşı birlik olma günüdür.
Yayınlanma tarihi: 10 Ağustos 2015, Pazartesi günü, saat: 20:46

Akdağmadeni Belediye Başkanı Suphi Daştan gerçekleşen terör olayları karşısında ‘’Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün İç ve dış düşmanlarımıza karşı birlik olma günüdür’’ diyerek yaşanan terör olaylarını lanetledi.

Başkan Daştan yaptığı açıklamada şunları söyledi. "Milletimiz her türlü olağanüstü şartlarda bir ve beraber olmasını bilmiştir. Kurtuluş savaşında ve milli mücadele yıllarında bile dik durmuştur. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Gün iç ve dış düşmanlarımıza karşı birlik olma günüdür.

Kalleşliği, namertliği meslek edinmiş bölücü terör örgütü mensupları son günlerde askerlerimizi, polislerimizi, kalleşçe pusular kurarak şehit etmişlerdir. Maalesef menfur terör saldırıları her geçen gün devam etmektedir. Gelen her şehit haberleriyle yüreklerimizden bir parça kopmuştur. Acımız ve öfkemiz büyüktür. Türk milleti güçlüdür, milletimiz bu acılara son verme iradesini ortaya koyarak bu sıkıntılı durumun altından kalkmasını bilecektir. Nereden gelirse gelsin, her türlü terör belasını şiddetle kınıyor, lanetliyoruz. Yüce Allah’tan şehitlerimize rahmet, ailelerine ve Türk Milleti’ne başsağlığı, yaralı gazilerimize acil şifalar diliyoruz” dedi.

Başkan Daştan, Şırnak Silopi de Şehit olan özel harekat Polisi Savaş Akyol’un Yozgat nüfusuna kayıtlı olduğunu hatırlatarak “Şehitlerimize bir kez daha Allah’tan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Allah bu milletin bayrağında, birliğinde, dirliğinde gözü olan hainlere fırsat vermesin” dedi.

Etiketler: savaş akyol   suphi daştan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki