'Daha temiz bir Sorgun için çalışıyoruz'

Sorgun Belediyesi, yoğun temizlik programını gece gündüz uygulayarak sağlıklı alanlar yaratma konusundaki duyarlılığını sürdürüyor.
Yayınlanma tarihi: 30 Kasım 2015, Pazartesi günü, saat: 12:39

Sorgun Belediyesi, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yoğun temizlik programını gece gündüz uygulayarak sağlıklı alanlar yaratma konusundaki duyarlılığını sürdürüyor.

23 araç ve 82 personelle 24 saat hizmetini sürdüren Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda, günlük çalışma programlarında bu talepleri de değerlendirerek tam kapasite hizmet üretiyor.

Belediyecilik hizmetlerinde temizliğin önemli bir yeri olduğunu ifade den Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, “Sağlıklı nesiller için sağlıklı kentlerin var olması ve sürdürülmesi, modern dünyanın gerekleri arasındadır. Biz de kentimizin pırıl pırıl olması için yoğun çalışma yapıyoruz. Bu konuda vatandaşlarımızın da çevre temizliğine karşı duyarlılık göstermelerini bekliyorum. Bu kent hepimizin ve bizim korumamızda” dedi.

Rutin sokak temizliğinin yanı sıra ekiplerle mahalle mahalle toplu temizlik çalışması yapan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Pazar yeri ve okul önlerinin temizliği de özen gösteriyor. Programlar aylık, haftalık günlük şeklinde sekteye uğramadan düzenli ve özverili bir şekilde uygulanıyor.

Etiketler: sorgun   belediye   ahmet şimşek  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki