Daha çok çalışmalıyız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Bundan sonra 78 milyonun taleplerini yerine getirebilmek için her zamankinden daha çok çalışmalı, daha büyük bir özveri ile daha büyük projelere, daha önemli çalışmaların altına imza atmalıyız" dedi.
Yayınlanma tarihi: 05 Kasım 2015, Perşembe günü, saat: 10:15

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 1 Kasım seçiminin ardından Samsun'un ilçelerinde teşekkür ziyaretinde bulundu. Karaaslan, 1 Kasım seçiminde AK Parti teşkilatlarının tümünün üzerine düşen görevi yerine getirdiğini bildirdi.

Çok büyük bir aile olduklarını anlatan Karaaslan, "Bundan sonra 78 milyonun taleplerini yerine getirebilmek için her zamankinden daha çok çalışmalı, daha büyük bir özveri ile daha büyük projelere, daha önemli çalışmaların altına imza atmalıyız" ifadelerini kullandı. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a ziyaretlerinde kesin olmayan sonuçlara göre, AK Parti'den milletvekili seçilen Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Hasan Basri Kurt, Orhan Kırçalı ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da eşlik etti.

Etiketler: çiğdem karaaslan   ak parti  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki