Çinli 5 gazeteci heyeti tanıtacak!

Kuru Meyve Tanıtım Grubu Başkanı Osman Öz, 'Çin'i, sektörümüzün 2023 için belirlediği 3 milyar dolar ihracat hedefinde önemli katkı sağlayacak ülkelerden biri olarak görüyoruz' dedi.
Yayınlanma tarihi: 24 Ekim 2015, Cumartesi günü, saat: 11:42

Kuru Meyve Tanıtım Grubu Başkanı Osman Öz, "Çin'i, sektörümüzün 2023 için belirlediği 3 milyar dolar ihracat hedefinde önemli katkı sağlayacak ülkelerden biri olarak görüyoruz" dedi.

Öz, yaptığı yazılı açıklamada, Kuru Meyve Tanıtım Grubu olarak, hedef pazar olarak belirledikleri Çin'in "en önemli basın mensupları ve blogger"larından oluşan 5 kişilik bir heyeti Türkiye'de ağırladıklarını belirtti.

Çin pazarında 2015 yılında tanıtım faaliyetlerine başladıklarını kaydeden Öz, açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Son olarak da Çin'in en önemli basın mensuplarını sektörümüz ve ülkemiz hakkında daha yakından bilgi sahibi olmaları için ülkemize davet ettik. Gelen gazeteciler Çin'de son derece popüler, milyonlarca takipçisi olan kişiler. Yazacakları yazılarla, yapacakları yemek programlarıyla Çin'deki pazar payımızın artırılmasına önemli katkılar sağlamalarını bekliyoruz. Çin'i, sektörümüzün 2023 için belirlediği 3 milyar dolar ihracat hedefinde önemli katkı sağlayacak ülkelerden biri olarak görüyoruz."

Öz, 2016'da Çin'deki tanıtım faaliyetlerine devam etmeyi planladıklarını, aynı şekilde Güney Kore'de de bir tanıtım çalışmasına başlamayı planladıklarını kaydetti.

Bu arada Çinli gazetecilerin kuru üzüm ve kuru incir işletmelerinin aile işletmesi olmasından ve 3-4 kuşağın bir arada çalışmasından çok etkilendiği bildirildi.

Etiketler: Çinli   5   gazeteci   heyeti   tanıtacak!  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki