CHP'den vefa plaketi

Cumhuriyet Halk Partisi Yozgat İl Başkanlığı binasında dün gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısının ardından, geçmiş yıllarda başkanlık görevinde bulunan ve partiye hizmet etmiş kişilere plaket takdim edildi.
Yayınlanma tarihi: 02 Nisan 2015, Perşembe günü, saat: 10:36

Kalabalık bir partili gurubunun katılımıyla gerçekleştirilen plakewt töreninde CHP İl eski başkanlarından Kazım Eliaçık'ın plaketini CHP Yozgat 1. sıra milletvekili adayı Hasan Aslan Nurdoğdu, eski il başkanlarından Hüseyin Yazan'ın plaketini ise CHP Yozgat İl Başkanı Mehmet Yıldırım takdim etti.

Plaketi aldıktan sonra bir konuşma yapan Yazan, "Sayın il başkanıma teşekkür ediyorum. Gönül ister ki tüm eski yöneticilerimiz burada bulunsun. Yine de olacaklar. Mevcut oranla çok çalışmamız lazım. Milletvekili çıkarmak için oyumuzun en az on bin artması lazım. Adaylarımız, geçmiş yöneticilerimiz hep birlikte çalışmamız lazım" şeklinde konuştu.

KAYTAN İL DIŞINDA OLDUĞU İÇİN KATILAMADI

CHP il eski Başkanı Onur Kaytan'ın şehir dışında olduğu için programa katılamadığını belirten CHP Yozgat İl Başkanı Mehmet Yıldırım, "İl eski Başkanımız Onur Kaytan bey, şehir dışında olduğu için aramızda olamadığını ve bundan sonraki süreçte örgütümüzün yanında, birlik beraberlik içerisinde olacağını belirtti" diye konuştu. CHP Yozgat 1. sıra milletvekili adayı Hasan Aslan Nurdoğdu, "Ben de Onur bey için bir alkış istiyorum arkadaşlar" dedi.

ALİ KEVEN: "TÜRKİYE'NİN CHP İKTİDARINA İHTİYACI VAR"

Plaketini CHP Yozgat İl Başkanı Mehmet Yıldırım'dan alan ve programa geç kalması nedeniyle özürlerini ifade eden CHP il eski Başkanı Ali Keven, "Sayın il başkanıma ve sizlere çok teşekkür ediyorum. Hepinize saygılarımı sunuyorum. Bu plaketi böyle bir topluluğun önünde almak bana heyecan veriyor, onur veriyor, zevk veriyor. Bundan sonra artık CHP dönemi. Bu yarışı hep beraber omuzlayıp götüreceğiz. Artık aramızdaki kırgınlıkları dargınlıkları bir tarafa bırakmamız gerekiyor. Hep beraber el ele vereceğiz, elimizi hep birlikte taşın altına sokacağız ve CHP'nin iktidarını hızlandıracağız. Bunun başka çaresi yok. Türkiye'nin CHP iktidarına ihtiyacı var. Bunu herkes kafasına soksun. Yoksa elimizden ülkemiz kayıyor, demokrasi kayıyor, laiklik kayıyor. Bunu herkes çok iyi bilsin. Hepinize saygılar sunuyorum." ifadelerini kullandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki