Cengiz Akyıldız Unutulmadı

Hain bir saldırı sonrası hayatını kaybeden gazeteci ve ülkücü Cengiz Akyıldız için Yozgat Ülkü Ocakları Vakfı tarafından dün öğle namazına mütakiben Çapanoğlu Büyük Camii’nde Kuran-ı Kerim ve Mevlit okutuldu.
Yayınlanma tarihi: 28 Şubat 2015, Cumartesi günü, saat: 23:38

Geçtiğimiz yıl İstanbul Esenlerde MHP seçim bürosunda uğradığı hain bir saldırı sonrası hayatını kaybeden gazeteci ve ülkücü Cengiz Akyıldız için Yozgat Ülkü Ocakları Vakfı tarafından dün öğle namazına mütakiben Çapanoğlu Büyük Camii’nde Kuran-ı Kerim ve Mevlit okutuldu.

Çapanoğlu Büyük Camii’nde okutulan mevlide Ülkü Ocakları Başkanı Duran Küçükduman’ın yanı sıra Ülkü Ocakları teşkilatı ve birçok sayıda vatandaş katıldı. Ocak Başkanı Küçükduman çok büyük üzüntü içinde olduklarını belirterek şunları söyledi: " Cengiz Akyıldız, Bile Liderimiz Devlet Bahçeli’yi de adım adım takip eden isimlerdendi. Cengiz Akyıldız Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatında uzun süredir görev yapan, çok eski  yıllardan beri ülkücü mücadelenin içerisinde bulunmuş olan çok değerli bir  dava adamıydı. Bu saldırının ardından ,Cengiz Yücel Akyıldız’ın şehadeti sadece milliyetçi camiayı değil tüm yurdu hüzne boğmuştu. Bizde onu unutmadık. Dava arkadaşıma tekrardan Allah’tan rahmet yakınlarına başşağlığı dileriz." dedi. 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki