Çelikkaya’nın Sergisine Yoğun İlgi

Yozgatlı gazeteci foto muhabiri Seyfi Çelikkaya tarafından Yozgat’ın farklı yönlerini yansıtan fotoğraflardan oluşan 'Adım Adım Yozgat' adlı kişisel fotoğraf sergisi Yozgat halkı tarafından büyük ilgi gördü.
Yayınlanma tarihi: 09 Aralık 2016, Cuma günü, saat: 09:17

Novada Yozgat Alışveriş Merkezi’nde Gazeteci, Foto Muhabiri Seyfi Çelikkaya’nın da fotoğraflarının yer aldığı 'Adım Adım Yozgat' sergisinin açılışı yapıldı.

Daha önce, Yozgat Belediyesi Kültür Merkezi, Merkezi Bursa'da bulunan Yozgat ve İlçeleri Kültür, Eğitim, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği öncülüğünde Bursa Devlet Güzel Sanatlar Galerisi'nde, Bozok Üniversitesi, Kültür Müdürlüğü’nde kişisel ve karma açtığı sergilerle fotoğrafları ilgi gören Çelikkaya, bu kez Novada Yozgat AVM’nin açılışında fotoğraflarını sergiledi. Davetliler tarafından yoğun ilgi gören sergi Yozgat halkından tam not aldı.

Gazeteci Seyfi Çelikkaya, Yozgat ile ilgili farklı fotoğrafları çekmeyi çok sevdiğini, imkanları dahilinde ilin her toprağına gidip, çekimler yaptığını söyledi. 

Çelikkaya, "Bu fotoğrafları zaman içerisinde, gelen talepler doğrultusunda sergiliyorum.  Novada Yozgat AVM açılışında yer alan sergide daha önce sergilemediğimiz fotoğrafları kullandık. Bununla birlikte, bana ait olmasına karşın yaygın olarak farklı alanlarda iznim olmadan kullanılan bazı fotoğraflara da bu sergide yer verdim. Umarım, beğenilir. Fotoğrafların basımı ve hazırlanmasını da yine Yozgat’ta Foto Yalçın Stüdyosunda Erkan Yılmaz ile birlikte gerçekleştirdik" dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki