Celal Atik Orta Okulu Eğitim Dönemine Yetişecek

Vali Abdulkadir Yazıcı, yapımına başlanan Celal Atik Orta Okulu inşaatında incelemelerde bulundu.
Yayınlanma tarihi: 15 Temmuz 2015, Çarşamba günü, saat: 07:32

Vali Abdulkadir Yazıcı, yapımına başlanan Celal Atik Orta Okulu inşaatında incelemelerde bulundu. Burada inşaatta çalışan işçilerle sohbet eden Vali Yazıcı, okul inşaatının bu eğitim öğretim yılına yetiştirilmesi için çalışanlardan söz aldı
 
Farklı Bir Mimari İle Yapılıyor
Yozgat Lisesi gibi tarihi görünüme sahip olacak 16 derslikli okul inşaatının devam ettiğini belirten Vali Abdulkadir Yazıcı, “ Yeni Celal Atik Orta Okulu ilimize yakışan kimlikli bir bina olacak. Okulumuz aralıksız olarak devam ediyor. Binamızı inşaat sektöründeki gelişen teknoloji sayesinde en kısa sürede yaparak öğrencilerimizin yeni modern binada eğitime devam etmelerini sağlamak istiyoruz. İnşallah bunu da en kısa sürede tamamlayacağız "dedi. 

Yozgat Lisesi İle Uyumlu Olacak
Yeni yapılacak okulun Yozgat Lisesi ile birbirini tamamlayacağını belirten Vali Abdulkadir Yazıcı, “Celal Atik Ortaokulu, tamamlandıktan sonra bu alanda sadece Yozgat Lisesi ve Celal Atik Ortaokulu kalacak. Yeni yapılan Celal Atik Ortaokul’da tarihi dokuya uygun olarak yapılacağı için Yozgat Lisesi ile birbirini tamamlayacak” ifadelerine yer verdi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 1 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki