Çekerek, Gurbetçileri Festivalde Buluşturdu

Çekerek Belediyesi tarafından düzenlenen I. Çekerek Gurbetçileri Buluşturma ve Turizm Festivali renkli gösterilere sahne oldu.
Yayınlanma tarihi: 29 Eylül 2015, Salı günü, saat: 10:07

Çekerek Belediyesi tarafından düzenlenen I. Çekerek Gurbetçileri Buluşturma ve Turizm Festivali açılışında bir konuşma yapan Çekerek Belediye Başkanı Bedrettin Bozkurt, "İlçemizde ilkleri yapmaya devam ediyoruz, sizlere layık olan insani yaşam standartlarını en üst seviyede yaşatabilmek adına, kıt kanat, zayıf olan imkanlarla en iyisini, en iyilerini yapmaya çalışıyoruz. Biz 1.5 yıldır hizmet bayrağını devraldık ama Allah'a çok şükür olsun ki, umduğumuzdan öte çok büyük yatırım imkanlarını almayı başardık. Ana caddemiz modern şehir caddelerine dönüşmeye başladı 10 milyon liralık yatırım ki, bunları devletimizin desteğiyle gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu bir ilk, bundan sonraki yıllarda projelerimiz yine geçerse  yatırımlarımızı sürdüreceğiz. Bundan sonraki süreçlerde de festivallerimize devam edeceğiz ve bütün Çekerek'li kardeşlerimizi bir araya getirme arzumuz var. Sizlerin arzusuyla, sizlerin duasıyla birçok iş yaptık, birçok yatırıma imza attık, bizlerden desteğinizi esirgemeyin." dedi.

Açılış konuşmasının ardından başlayan "I. Çekerek Gurbetçileri Buluşturma ve Turizm Festivali" renkli gösterilere sahne oldu. Festival programı içerisinde yapılan su akrobasi gösterileri nefesleri kesti. 

Su Akrobatı Ali Komşusu ve ekibinin hazırlamış oldukları flyboard, jetski, hoverboard, newboard gösterileri katılımcılar tarafından heyecanla takip edildi. Çekerek Belediyesi tarafından düzenlenen gösterilere katılım ve ilgi oldukça yoğundu. 

FESTİVAL RESİMLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Etiketler: çekerek   bedrettin bozkurt   flyboard  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki