Çayıralan, Diş Sağlığı Hizmetlerinde Atakta

Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Çayıralan Devlet Hastanesi, ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde atakta. İki ünit, iki aktif diş hekimi ile Çayıralan Devlet Hastanesi, yapılan işlemlerle göz dolduruyor, vatandaşı sevk çilesinden kurtarıyor.
Yayınlanma tarihi: 28 Ocak 2016, Perşembe günü, saat: 13:08

Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Çayıralan Devlet Hastanesi, ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde atakta. İki ünit, iki aktif diş hekimi ile Çayıralan Devlet Hastanesi, yapılan işlemlerle göz dolduruyor, vatandaşı sevk çilesinden kurtarıyor. Hastane diş hekimleri Gürkan Hafçı ve Mustafa Kurşun yaptıkları kanal tedavisi, hareketli-sabit protez, diş çekimi, dolgu, flor uygulama gibi işlemlerle diş polikliniğinde vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op.Dr.İsmail Kurca ise yaptığı açıklamada, "Hasta memnuniyeti bizim için vazgeçilmez ilkemiz. Sağlık Bakanlığının bize sağladığı olanaklarla en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Çayıralan Devlet Hastanemiz de ağız ve diş sağlığı hizmetlerinde diş hekimlerimizin, hastane yönetiminin de destekleriyle atak yapmış durumda. Hastalarımızın sevki azalmış, merkezde yapılan çoğu diş işlemlerinin yapıldığı bir tedavi merkezi haline gelmiştir. Artık ilçe hastanelerimizde kanal tedavisi, hareketli-sabit protezlerin yapılması büyük bir başarıdır. Özellikle dikkat çekmek istediğimiz ve bu konuda birçok proje yaptığımız flor uygulamasıdır. Çocuklarda erken yaşlardan itibaren yapılan flor uygulamaları ileride oluşabilecek çürük yüzdesinin azalmasında son derece etkilidir. Sağlık ağızdan başlar, ağız ve diş sağlığımızı ihmal etmeyelim” dedi. 

Etiketler: çayıralan   ağız   diş   sağlık   ismail kurca  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
Çok OkunanlarBu Hafta
Kritere uygun haber bulunamıyor.
haber yazılımı: buki