İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çayıralan Belediyesine otobüs bağışında bulunmuş, Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar da bu otobüsün köylere hafta için bir gün ücretsiz servis yapacağını duyurmuştu.

Çayıralan Belediye Başkanı Ömer Codar sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, ücretsiz olarak köylerden ilçeye getireceği vatandaşların, tekrardan köylerine otobüs ile dönüşlerinin sağlanacağını açıkladı.

Başkan Codar yaptığı açıklamada şunları kaydetti; "Çayıralan Belediyesi olarak, haftanın beş günü değişik beş güzergah olmak üzere tüm köylerimizi haftada bir gün ÜCRETSİZ ilçemize getirip tekrar köylerine götürme projemiz başlıyor.

02.02 .2021 salı günü( yarın)
A.Tekke, Günyayla, Konuklar, Menteşe ve Karakışla köylerimizdeki vatandaşlarımızı saat:10.00 civarında köylerinden alıp ilçe merkezine getirecek, öğleden sonra saat: 15.00 civarında da tekrar köylerine götüreceğiz.

Belediye otobüsümüz belediye binası önünden hareket edecektir. Amacımız ücretsiz taşıma yaparak hem köyde yaşayan vatandaşlarımıza hemde ilçe esnafımıza destek olmaktır."