Çayıralan Belediyesinden yaşlılara evde bakım hizmeti

Çayıralan Belediyesi kendi bünyesinde bulunan elemanları ile hasta ve yaşlılara evde bakım hizmeti vererek, temizliklerini yapıyor.
Yayınlanma tarihi: 25 Mayıs 2015, Pazartesi günü, saat: 13:05

Çayıralan Belediyesi kendi bünyesinde bulunan elemanları ile hasta ve yaşlılara evde bakım hizmeti vererek, evlerin genel temizliği, badana ve boyası, evde bulunan halı, kanepe gibi bütün ev eşyalarının temizliğini yapıyor.

Serdar Elmayı Doğansoy ailesinin evinde konuşan ve “Zengin, fakir, partili, partisiz ayırmaksızın duyum aldığımız bütün yaşlı ve hastalarımızın yardımına koşuyoruz” diyen Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner; “Belediye işçilerimizden boyacalık yapabilen arkadaşlarımız var. İşkur bünyesinde çalışan bayan elemanlarımızdan da evlere temizlik amacıyla gönderiyoruz. Yarın bizler de birer yaşlı olacağız. Beldi biz onlardan daha çok yardıma muhtaç olabileceğiz. Bu gün bizim yaptığımız bu hizmetleri gelecek nesiller belki daha ilerilere taşırlar. Yaptığımız bu hizmetten bende, belediye personelimde son derece feyz alıyoruz.” Dedi.

Belediyenin kendilerine gösterdiği ilgiden son derece memnun olan Serdar- Elmayı Doğansoy çifti belediye başkanı Yasin Şahiner ve evlerine temizliği gelen bütün personellere ayrı ayrı teşekkür ettiler.

Etiketler: çayıralan  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki