Çandır çok amaçlı salona kavuştu

Yozgat'ın Çandır ilçesinde ihtiyaç duyulan salon sorunu Belediyeye ait Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen tadilatla giderildi.
Yayınlanma tarihi: 21 Nisan 2015, Salı günü, saat: 10:20

Yozgat'ın Çandır ilçesinde ihtiyaç duyulan salon sorunu Belediyeye ait Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen tadilatla giderildi.

Salon ihtiyacının karşılanması amacıyla yürütülen çalışmalar kapsamında, mülkiyeti Çandır Belediye Başkanlığına ait Belediye Düğün Salonu Köylere Hizmet Götürme Birliğine meclis kararı ile 10 yıl süreyle bedelsiz kiraya verildi. Binanın alt katında Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından tadilat yaptırılarak Konferans Salonu olarak dizayn edildi. Böylece kurumların toplantı, konferans, kurs gibi etkinliklerinde, gençlere yönelik sosyal aktivitelerde, kadınlara yönelik çeşitli konferans ve eğitimlerin verilmesinde ayrıca tüm eğitim kurumlarının etkinlikleri için uygun ortam sağlanmış oldu. Konferans salonunda düğün, nişan gibi etkinliklerinde yapılabileceği kaydedildi. Kaymakam Seda Başoğlu, çok amaçlı salonun hizmete girmesiyle hem vatandaşların hem de kurumların sosyal faaliyetleri için yaşadığı sıkıntıların ortadan kalkmış olduğunu söyledi. 
Seyfi Çelikkaya

Etiketler: çandır  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki