Çamlığa Genç Gönüllülerin Eli Değecek

Türkiye'nin ilk Milli Parkı olan Yozgat Çamlık Milli Park'ında çevre temizliği ve doğa yürüyüşü yapılacak.
Yayınlanma tarihi: 11 Aralık 2015, Cuma günü, saat: 10:01

Genç Gönüllüler ve GSB Yozgat Gençlik Merkezi tarafından organize edilen, Türkiye'nin ilk Milli Parkı olan, Yozgat Çamlık Milli Park'ında çevre temizliği ve doğa yürüyüşü yapılacak.   

Genç Gönüllüler, Yozgat, Çamlıkta düzenlenecek olan çevre temizliği ve doğa yürüyüşü hakkındaki yaptıkları açıklamada şunları kaydettiler, "Gönüllülerimizin sadece yaşadıkları yere değil tüm dünyaya hizmet götüren gönüllüler olmasını istiyoruz. Bu nedenle sadece yurt içindeki gönüllülük fırsatlarını değil, dünyanın farklı coğrafyalarındaki gönüllülük fırsatlarını da sunmayı hedefliyoruz.

Bir gönüllü olarak fakir çocukların derslerine yardımcı olabilir, sokakları temiz tutabilir, hastaları ve yaşlıları ziyaret edebilir, engellilerin önündeki engelleri kaldırabilir ve yüzlerce gönüllülük faaliyetine katılabilirsiniz.

Daha temiz bir çevre ve sağlıklı yaşamı özendirmek amacıyla "Doğa Seni Çağırıyor" sloganı ile 03 Ocak 2016 Pazar günü saat 10.00'da Türkiye'nin ilk Milli Parkı olan Yozgat Çamlık Milli Park'ında çevre temizliği ve doğa yürüyüşü yapılacaktır.  

Projede aktif rol almak isteyen tüm gençlerimizi Yozgat Gençlik Merkezi'ne bekliyoruz."

 

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki