CK Çamlıbel Elektrik, artan müşteri yoğunluğu dolayısıyla abonelerine daha kaliteli hizmet vermek için Faturamatik işbirliğiyle Yozgat merkezde Yetkili İşlem Merkezini müşterilerinin hizmetine sundu.

Sivas, Tokat ve Yozgat başta olmak üzere Türkiye’deki 800 bin abonesine perakende elektrik satış hizmeti yapan CK Çamlıbel Elektrik Perakende Satış A.Ş., müşteri odaklı çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Artan müşteri yoğunluğu doğrultusunda müşteri odaklı yatırımlarını artıran CK Çamlıbel Elektrik, abonelerine daha hızlı hizmet vermek ve hizmet kalitesini yükseltmek için Faturamatik işbirliğiyle Medrese Mahallesi Kültür Sokak’ta bulunan Abide İşhanı’nda Yetkili İşlem Merkezi açtı.

CK Çamlıbel Elektrik Genel Müdürü İbrahim Yalçın Tekin, 2017 yılında Yozgat il merkezi ve ilçelerinde 5 yeni Yetkili İşlem Merkezi açtıklarını belirterek, abonelerin daha kaliteli ve rahat hizmet almasını sağlayan çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

Müşteri memnuniyetini önemsediklerini belirten Genel Müdür Tekin, Yetkili İletişim Merkezlerinde ek bir ücret ödemeden fatura tahsilatı başta olmak üzere abonelik ve indirimli elektrik satışı gibi birçok işlemin yapılabildiğini söyledi.

Tekin, ileride mağduriyet yaşanmaması adına CK Çamlıbel Elektrik tarafından tahsilat yetkisi verilmeyen ödeme noktalarında müşterilerin işlem yapmaması gerektiğine dikkat çekti.