Çadırardıç Ortaokulu'nda Resim Sergisi

İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Çadırardıç Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Erkan Akın ve öğrencilerinin düzenlemiş olduğu kara kalem resim sergisine katıldı.
Yayınlanma tarihi: 14 Aralık 2015, Pazartesi günü, saat: 15:48

Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Çadırardıç Ortaokulu Görsel Sanatlar Öğretmeni Erkan Akın ve öğrencilerinin düzenlemiş olduğu kara kalem resim sergisine katıldı.

Sergideki resimleri inceleyen İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, yapılan her resmi çok beğendiğini dile getirerek, "Öğrencilerin sadece sınav odaklı eğitim-öğretim görmesi asla doğru değildir aynı zamanda bir öğrencinin kendini sanatsal ve kültürel alanlarda da bir birey olarak geliştirmesi gerekir." dedi.

Öğretmenler ve Öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, "Çok kutsal bir görev yaptığınızı asla unutmayın, yetişecek olan bu nesillere siz değerli öğretmenler yön veriyorsunuz. Çalıştığınız yerin olanakları itibariyle zorlanıyor olabilirsiniz ama bu zorlu şartlarda gerçekleştirmiş olduğunuz bu görev siz öğretmenlerimiz için ileriki zamanlarda tecrübe sağlayacaktır.’’ dedi.

 Merkeze uzak bir köy okulunda eğitim görmenin avantajları ve dezavantajları bulunduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, öğrencilere de "Köyün zor şartları sizleri asla yıldırmamalı, aksine hırslandırmalıdır. Çünkü köy şartları zorlu ve çetrefillidir bu şartları göz önüne alarak daha çok çalışmalısınız. Şunu bilmenizi isterim ki aileniz ve biz sizlere çok güveniyoruz." şeklinde konuştu

Ziyarete İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Fatih Erdoğan, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Halıcı katıldı.

Etiketler: saim kuş   yozgat   milli   eğitim   çadırardıç  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki