BÜ'de Oryantasyon Eğitimi Düzenlendi

Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bünyesinde, 2015-2016 eğitim-öğretim döneminde İlahiyat Fakültesi bölümlerine yeni yerleşen öğrencilerin, üniversite ve çevreyle uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, bölümlerin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi.
Yayınlanma tarihi: 05 Ekim 2015, Pazartesi günü, saat: 17:54

Bozok Üniversitesi İlahiyat Fakültesi bünyesinde, 2015-2016 eğitim-öğretim döneminde İlahiyat Fakültesi bölümlerine yeni yerleşen öğrencilerin, üniversite ve çevreyle uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, bölümlerin yapısını ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak amacıyla oryantasyon programı düzenlendi. İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen uyum programı çerçevesinde öğrenciler yeni arkadaşlarla birlikte olmanın yanı sıra, fakülte ve hocalarını tanıma fırsatı yakaladı.

Programın açılış konuşmasını yapan İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Yılmaz İlahiyat Fakültesi’ne yerleşen yeni öğrencilere hoş geldiniz diyerek kendilerini “Bozok Üniversitesi Ailesi” içinde görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dekan Prof. Dr. Yılmaz, öğrencilere öğrenim sürdürecekleri bölümleri tanıtmak, öğrencilerin uyum sürecini hızlandırmak ve Bozok Üniversitesi ruhunu kazandırmak amaçlı oryantasyon programını düzenlediklerini sözlerine ekledi. Dekan Yılmaz öğrencilere bilgi deneyim ve tecrübelerini aktararak, 12 adımda İlahiyat Fakültesi öğrencisi olma gerekliliklerinden bahsetti.

Program, Yozgat Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü’nden rehber öğretmen Mustafa Yalçın’ın öğrencilere yaptığı sunum ile sona erdi.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 6 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki