BÜ Tanıtımlara Devam Ediyor

Adana Çukurova Üniversitesinin 13. Yükseköğretim Tanıtım Günleri ve Eğitim Fuarı'nda Bozok Üniversitesi'nin de katılımıyla gerçekleşti.
Yayınlanma tarihi: 31 Mart 2015, Salı günü, saat: 16:10

Çukurova Üniversitesi’nin ev sahipliğini yaptığı 13. Çukurova Yüksek Öğrenim Tanıtım Günleri Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar ve senato üyelerinin katılımı ile açıldı. 

Çukurova Üniversitesi Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşen 13. Çukurova Yüksek Öğrenim Tanıtım Günleri kapsamında Çukurova Bölgesinde lise ve dengi okullarda öğrenim gören öğrenciler kurulan stantları gezerek bilgi aldı. 

Öğrenciler ile lise ve dengi okulların öğretmenlerinin yanı sıra öğrenci velileri de etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. 2 gün boyunca 10 binden fazla ziyaretçinin katılımıyla gerçekleşen tanıtım günlerinde 22 farklı üniversite stant açtı.

Bozok Üniversitesini temsilen fuara; Üniversitenin basın-yayın müdürü Aslan Çolak, Öğrenci İşleri Daire Başkanlığından Akın Yonkuç, Nefise Cinkılıç katıldılar. Fuarda katılan öğrencilere, öğretmenlere ve velilere Üniversitemize ait tanıtım materyalleri dağıtılırken, Üniversite birimleri, sağladığı imkanlar ve kazandırdıkları hakkında bilgi verildi.

Yaklaşık 10.000 öğrencinin ziyaret ettiği fuar alanında, Bozok Üniversitesi standı yoğun ilgi gördü. Öğrenciler hedefledikleri mesleklere yönelmek için, Bozok Üniversitesi standındaki görevlilerden detaylı bilgiler alarak, Üniversite hakkında bilmediklerini öğrenme fırsatına kavuştular. Büyük bir yoğunluğun yaşandığı stantda ziyaretçi öğrencilere Bozok Üniversitesi’ni tanıtıcı hediyeler verildi.

Etiketler: bozok   üniversite   çukurova   tanıtım   fuar  
Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
AnketTümü
Cumhurbaşkanı Adayınız Kimdir
 
haber yazılımı: buki