BÜ Senatosu, Sorgun'da Toplandı

Bozok Üniversitesi 2015 yılı senato toplantısı Sorgun MYO’da gerçekleştirildi.
Yayınlanma tarihi: 30 Aralık 2015, Çarşamba günü, saat: 21:14

Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih karacabey başkanlığında gerçekleşen toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Prof.Dr. Kadir Özköse, Genel Sekreter Yrd.Doç.Dr. Güsamettin Erdoğan ile senato üyeleri katıldı.

Sorgun Meslek Yüksek Okulu’nda ilk kez yapılan toplantı öncesinde senato üyeleri, Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş ve Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’le birlikte öğle yemeği yedi.

Yemekte birer konuşma yapan Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Üniversitelerin bulunduğu yöreye sosyal kültürel ve ekonomik anlamda büyük katkılarının olduğunu belirterek, "Sorgun ilçemizde bulunan meslek yüksek okulumuz da ilçemize bu manada büyük katkı sağlayacaktır. Üniversite senato toplantısının ilçemizde yapılmasından dolayı Rektörümüze ve senato üyelerimize teşekkür ediyorum." dedi.

Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, senato toplantısının Sorgun’da yapılmasından dolayı senato üyelerine teşekkür etti. Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’de Bozok Üniversitesinin genç bir üniversite olmasına rağmen çok hızlı bir gelişim ve büyümü içerisinde olduğunu belirterek, "Yozgat merkez kampusümüzle birlikte bizler ilçelerimizde de meslek yüksek okullarına büyük önem veriyoruz. Üniversitemiz büyürken, ilçelerdeki yüksekokullarımızla birlikte büyümektedir." diye konuştu.

Lütfen yorumunuzu yazarken hakaret ve küçük düşürücü ifadeler kullanmamaya özen gösteriniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki